HARDERWIJK - Een 23-jarige man uit Uddel is in de vroeg ochtenduren van zondag 5 september tot tweemaal toe aangehouden door de politie.

Rond 4:30 kwam de politie de man tegen op de Bruggestraat in Harderwijk, waar hij het nodig vond om bij een restaurant een raam van een terrasafscheiding te vernielen. Hierop is de man aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Na verhoor werd de man heengezonden, maar wond zich vervolgens enorm op over het feit dat hij niet door de politie werd thuisgebracht, en hij naar huis moest lopen.
De man uitte hierbij forse beledigingen aan het adres van de politie, en werd daarop opnieuw aangehouden. De politie maakt over beide strafbare feiten proces-verbaal op.
Uddelnaar tweemaal aangehouden