Truckfestijn met alleen maar blijde gezichten.
UDDEL - Zaterdag 16 oktober 2010 was voor veel gehandicapten en hun ouders of begeleiders weer een spannende dag. Het jaarlijkse truckfestijn vond die dag weer plaats in Uddel. Het was al weer voor de 15e keer dat dit festijn werd georganiseerd. Er zijn er bij die 's morgens al heel vroeg beginnen met de voorbereidingen en dan wordt het een lange dag.
Maar je ziet op zo'n dag alleen maar blijde gezichten, want om 1 dag in het jaar voorin zo'n grote truck te mogen zitten is toch een feest.
Ook de chauffeurs genieten van deze dag en vinden het fijn dat ze dit voor die gehandicapten kunnen en mogen doen.
Er hebben dit jaar 105 trucks meegereden in die lange stoet die over de veluwe trok.
Men vertrok 's morgens om ongeveer 11.30 uur vanaf het terrein van transportbedrijf HBT en men was daar zo rond 14.30 uur weer terug na een prachtige rit.
Bij terugkomst werd men verwelkomd door de muzikale klanken van de Elspeetse Fanfare.
Bart van de Broek, man van het eerste uur van dit truckfestijn, was dan ook een tevreden man. "Je kunt alles honderd procent op papier hebben", zegt hij, "maar er gaat altijd wel iets anders dan dat je gepland hebt."
Er zijn ook weer video-opnames gemaakt. Dit doet elk jaar Ben Kroon, maar hij was dit jaar wegens ziekte afwezig.

De organisatie mag ook dit jaar weer met tevredenheid terugkijken op deze dag waar ze er weer in geslaagd zijn om die vele gehandicapten die meegeweest zijn een fantastische dag te bezorgen.

Voor informatie over de video kan men terecht bij:
Stichting Truckfestijn Gehandicapten
De Rieten 12  -  Uddel
tel. 0577 - 401817
___________________________
volgende pagina